Konkurs „Kierunek: Innowacja 2025”

Miło nam poinformować, że pani Mariola Petryszak została laureatką ogólnopolskiego konkursu „Kierunek – Innowacja 2025” organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. W konkursie nagradzane są innowacyjne działania nauczycieli, którzy w swojej pracy wdrażają nowatorskie rozwiązania dydaktyczne i wykorzystują różnorodne metody nauczania. W gronie wyróżnionych znalazła się również nasza nauczycielka, doceniona za realizację autorskiej innowacji pedagogicznej pt. „Dziedzictwo skrzyni. Renowacja dawnej skrzyni posażnej i historia spiskiej obrzędowości weselnej”.

Serdecznie gratulujemy!