Wycieczka po XII Gminnym Konkursie Papieskim

23 czerwca 2026 roku grupa uczniów z naszej szkoły oraz z terenu naszej gminy wzięła udział w wycieczce będącej nagrodą za udział w tegorocznym XII Gminnym Konkursie Papieskim. W ramach wyjazdu uczestnicy wzięli udział w warsztatach poświęconych podróżowaniu, których inspiracją były pielgrzymki św. Jana Pawła II. Następnie odwiedzili Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach, gdzie mogli lepiej poznać życie i dziedzictwo Papieża Polaka.
Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji oraz Pracownikom Muzeum za życzliwe przyjęcie, profesjonalne oprowadzenie i stworzenie atmosfery sprzyjającej odkrywaniu bogatego dziedzictwa św. Jana Pawła II.

ks. Andrzej Wasilewski-Kruk

Na zdjęciach uczestnicy konkursu wraz z opiekunami podczas wycieczki.