SZKOLNY ETAP SPISKIEJ CZYTANKI

Miło nam poinformować, że tegoroczny etap konkursu Spiskiej Czytanki spotkał się z tak dużym zainteresowaniem ze strony naszych uczniów. Wszyscy prezentowali wysoki poziom. Komisja miała niemały problem z wyłonieniem uczniów z klas IV-VIII, którzy wezmą udział w kolejnym etapie konkursu 27 marca. Wszystkim, którzy podjęli trud przygotowania się i z odwagą prezentowali spiskie teksty gwarowe oraz odpowiadali na pytania, należą się ogromne gratulacje!

Do kolejnego etapu komisja postanowiła wytypować:

Macieja Niemca z kl. IV,

Weronikę Grońską z kl. VI,

Katarzynę Pęksę z kl. VIII i Konrada Molitorysa z kl. VIII.

Trzymamy za Was kciuki na kolejnym etapie konkursu!