Miło nam poinformować, że tegoroczny etap konkursu Spiskiej Czytanki spotkał się z tak dużym zainteresowaniem ze strony naszych uczniów. Wszyscy prezentowali wysoki poziom. Komisja miała niemały problem z wyłonieniem uczniów z klas IV-VIII, którzy wezmą udział w kolejnym etapie konkursu 27 marca. Wszystkim, którzy podjęli trud przygotowania się i z odwagą prezentowali spiskie teksty gwarowe oraz odpowiadali na pytania, należą się ogromne gratulacje!
Do kolejnego etapu komisja postanowiła wytypować:
Macieja Niemca z kl. IV,
Weronikę Grońską z kl. VI,
Katarzynę Pęksę z kl. VIII i Konrada Molitorysa z kl. VIII.
Trzymamy za Was kciuki na kolejnym etapie konkursu!
